Projektų finansavimas - Europos regioninės plėtros fondo lėšos.

UAB „Biogami" pradėjo savo veiklą 2012 metais Vilniuje. Bendrovė vysto naujos kartos maisto gamybą – sveiką, natūralų lietuvišką grūdinį produktą kūdikiams ir vaikams – ekologiškus grūdų kruopyčių mišinius. Specialia patentuota technologija apdorojami ir sumalami įvairūs grūdai (spelta kviečiai, grikiai, avižos, miežiai, kukurūzai, ryžiai ir kt.), oro srovių ir sijojimo pagalba atskiriamos tinkamo dydžio grūdų kruopytės nuo miltų bei sėlenų ir sumaišomos į mišinius tam tikromis proporcijomis.

Mišinių gamybos technologija užpatentuota, produktai registruoti „Mamuko“ prekinio ženklo pavadinimu. Nuolat modernizuodama gamybos procesus ir technologijas, UAB "Biogami" gali pasiūlyti savo klientams tik kokybiškus produktus.

Vykdant savo veiklą bendrovė nustatė, kad šiuo metu esant palankioms makroekonominėms sąlygoms, prognozėms ir turint konkurencingų gamybinių pajėgumų, yra potencialo didinti pardavimus pristatant rinkai naujus gaminius - makaronus vaikams ir granolą suaugusiems.

UAB „Biogami" naujo gaminio - makaronų vaikams pakuotės dizaino sukūrimas
Projekto biudžetas 9 750,00 Eur.
Skirtas finansavimas 7 312,50 Eur.

UAB „Biogami" naujo gaminio - "Granolos" pakuotės dizaino sukūrimas
Projekto biudžetas 9 950,00 Eur.
Skirtas finansavimas 7 462,50 Eur.Projektų finansavimas - Europos regioninės plėtros fondo lėšos.
Projektų metu planuojama sukurti naujų produktų pakuočių dizainus. Sėkmingai įgyvendinus projektus atsiras galimybė didinti produktų pardavimus - naujiems įmonės produktams - naujose patraukliose pakuotėse, taip gerinant įmonės produktyvumą.